Aile Hukuku

Aile hukukunu ilgilendiren hassas süreçleri müvekkillerimizin en az zarar ve hasarla atlatmaları için çözümler üretiyor, uyuşmazlıkları çözüyoruz.

Aile Hukuku
Erdi Tırpan - Aile Hukuku
Erdi Tırpan Hukuk & Danışmanlık olarak; taraflar için oldukça yıpratıcı ve zor geçen ve aile hukukunu ilgilendiren hassas süreçleri müvekkillerimizin en az zarar ve hasarla atlatmaları için çözümler üretiyor, uyuşmazlıkları çözüyoruz.

Bu kapsamda sunduğumuz hizmetlerin başlıcaları şunlardır; anlaşmalı boşanma, çekişmeli boşanma, boşanmadan sonra maddi ve manevi tazminatı davaları, evlilik sözleşmesi hazırlama, iddet müddetinin kaldırılması, yurtdışında verilen boşanma kararlarının tanıma ve tenfiz işlemlerinin gerçekleştirilmesi, mal rejimi tasfiyesi, nafakanın arttırılması, azaltılması, kaldırılması, velayetin değiştirilmesi, kaldırılması, soy bağının reddi, babalık davası, evlat edinme, kadına yönelik şiddetin önlenmesi için alınması gereken tedbirlerin alınması, davaları vb. süreçlerin başından sonuna kadar müvekkillerimize hukuki danışmanlık hizmeti sağlamaktayız.

Whatsapp Mesaj Gönder Hukuk Danışmanlık Ofisi